PROFILPAS

Listwy przypodłogowe

Profil drewniany

Od 1976 roku firma Profilpas zajmuje się produkcją profili technicznych i wykończeniowych do ścian i podłóg. Opracowano profile i listwy przypodłogowe do podłóg wykładanych płytkami ceramicznymi, drewnem, laminatem, linoleum, wykładzinami dywanowymi. Wyroby firmy to idealne rozwiązanie techniczne i estetyczne, bez względu na rodzaj wykańczanej nawierzchni. Profilpas pragnąc, aby oferowane usługi były nowoczesne i kompletne, z nieustanną czujnością śledzi potrzeby i oczekiwania Klientów i buduje relacje oparte na aktywnej współpracy.

Do ochrony podłóg o zróżnicowanej wysokości wykonywane są profile drewniane o aluminiowej podstawie, których nachylona powierzchnia perfekcyjnie niweluje różnice poziomów układanej podłogi i pozwala uniknąć asymetrycznego, mało estetycznego stopnia. Najbardziej odpowiednimi powierzchniami dla tych drewnianych profili, nawet w przypadku istniejącej już podłogi, są powierzchnie ceramiczne, wykonane z kamienia lub marmuru.

Profilpas proponuje trzy różne rozwiązania dla podłóg drewnianych i laminowanych: Prestowood: linię samoprzylepnych profili o szybkiej i łatwej instalacji; Prosystem®: niewidoczny system do podłóg pływających, Unisystem®: zapewniający niezbędne dylatacje w nawierzchni. Wszystkie profile wykonane są z aluminium pokrytego folią, która odwzorowuje barwy i wykończenie z drewna lub zastępuje wykładziny z naturalnego drewna. Oferta zawiera 48 wzorów i wykończeń.

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia