Abaro

Olejowane podłogi drewniane

Abaro

Podłogi drewniane Abaro, to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, stylu i najwyższej jakości wykonania. Tworzone są z pasją i zaangażowaniem, wyróżniają się unikalnym wyglądem, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw i wymiarów.

Do produkcji podłóg Abaro wykorzystywane jest tradycyjne dębowe i jesionowe drewno które charakteryzuje się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i odpornością na ścieranie. W procesie produkcyjnym wykorzystywany jest tylko i wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowany i długo sezonowany surowiec spełniający najbardziej rygorystyczne normy.

Produkty oferowane są w dwóch klasach jakościowych Prime i Rustical dla podłóg dębowych oraz Natur Kolor dla podłóg jesionowych. Deski występują w dwóch formach, Litej o grubości 16mm i 20mm i szerokościach 120mm i 140mm oraz w formie Warstwowej na podkładzie sklejkowym jak i iglastym, o dwóch grubościach 15mm i 20mm z warstwą użytkową 4mm lub 6mm, i szerokościach od 120mm do 260mm oraz długościach od 600mm do 2200mm. Wszystkie nasze produkty są łączone ze sobą za pomocą pióro-wpustu, dostępne są w opcji fazowanej x4 lub x2.

Podłogi drewniane Abaro to wyjątkowe produkty, są naturalne, niepowtarzalne i wyłącznie najwyższej jakości. To produkty dopracowane w każdym calu, łączące ze sobą nowoczesność i tradycję, produkty które Cię zainspirują i sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe, przekonaj się o tym Sam.

Abaro Alaska

Abaro Cava

Abaro Classic

Abaro Coral

Abaro Diuna

Abaro Giallo

Abaro Marron

Abaro Natural

Abaro Negro

Abaro Perla

Abaro Satin Grey

Abaro Taba

Abaro Toffie

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia