Podłogi LARECO

Parkiet Hajnówka

 

Historia LARECO sięga lat pięćdziesiątych XX wieku. Od trzech pokoleń nieustannie rozwijamy naszą produkcję, zdobywamy doświadczenie oraz dążymy do najwyższej możliwej jakości.

LARECO dedykuje swoje kolekcje osobom ceniącym wyjątkowe wzornictwo i naturalne piękno drewna. Oferujemy drewniane, lite i warstwowe podłogi dębowe. Awangardowe, rustykalne, postarzane czy bogato zdobione, zawsze nadadzą przestrzeni charakter, stając się jednocześnie swobodnym tłem dla aranżacji wnętrza.

Inspiracją dla najnowszej kolekcji podłóg drewnianych „Nature&Design” jest natura, która pobudza zmysły i motywuje do tworzenia. Kolekcja ta, skierowana jest do osób świadomych szlachetności drewna, a jej stonowana i subtelna gama barwna dowodzi temu, iż „mniej znaczy więcej”, a cały urok kolekcji tkwi w prostocie i niepowtarzalności z jaką mamy do czynienia pracując z drewnem.

Wszystko czym zajmujemy się w LARECO, skupia się wokół drewna, dlatego doceniamy jego znaczenie i mamy do niego należyty szacunek. Nasze podłogi, wykonujemy wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z lasów o zrównoważonej gospodarce, a do ich wykończenia i zabezpieczenia, wykorzystujemy olejowoski i lakiery pozbawione szkodliwych substancji. Osiągnięcie perfekcji w dziedzinie produkcji podłóg to przede wszystkim kwestia jakości oraz estetyki, a znajomość najnowszych światowych trendów pozwala nam tworzyć produkty dla najbardziej wymagających Klientów, spełniające najwyższe europejskie standardy.

Amber

Breeze

Copper

Coral

Dune

Dusk

Dust

Fiord

Firn

Foam

Lava

Moss

Sand

Sienna

Sierra

Steppe

Storm

Tabaco

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia