Walczak - podłogi drewniane

Dostępne rodzaje podłóg:

Mozaiki


Klasy sortowania mozaiki dębowej na siatce

Klasa sortowania określa charakter oraz strukturę drewna widoczną na powierzchni. Bogactwo natury oferuje zarówno stonowane, jednolite struktury, jak i żywe podłogi o urozmaiconym rysunku słojów, z mniejszymi lub większymi sękami. Poniższe zdjęcia przedstawiają klasy mozaik dębowych. W naszej ofercie dostępne są także mozaiki jesionowe w klasach: Prima, Natural, Rustikal.

Klasa sortowania określa charakter oraz strukturę drewna widoczną na powierzchni. Bogactwo natury oferuje zarówno stonowane, jednolite struktury, jak i żywe podłogi o urozmaiconym rysunku słojów, z mniejszymi lub większymi sękami. Poniższe zdjęcia przedstawiają klasy parkiety dębowego. W naszej ofercie dostępny jest także parkiet jesionowy w klasach: Prima, Natural, Rustikal.

NATURAL - naturalna barwa i struktura drewna

POLAR - zabarwienia podłużne ze zdrowym bielem

RUSTIKAL - bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, wyraźne sęki

Mozaika przemysłowa

Poniższe zdjęcia przedstawiają dębowe mozaiki przemysłowe (HKL). W naszej ofercie dostępne są także jesionowe.

o wymiarach 22 x 10 x 250 mm

o wymiarach 16/22 x 8 x 160 mm

Przykładowe wykończenia

Oferowane przez nas mozaiki sprzedawane są w formie surowej, co oznacza że zostaną wykończone po montażu w Twoim wnętrzu. Do wyboru jest wiele preparatów, które zdecydują o barwie i charakterze powierzchni oraz nadadzą niepowtarzalny styl Twojej podłodze. Lakierowanie, olejowanie, bejcowanie to tylko niektóre z możliwych opcji.

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia