Sika ComfortFloor

Silka

Sika ComfortFloor® to połączenie designu z funkcjonalnością i trwałością, bez uszczerbku dla wyglądu i komfortu. Sika ComfortFloor® to stylowa, bezspoinowa posadzka tworząca atmosferę pomieszczeń, urzeczywistniająca wizję projektanta a właścicielowi zapewniająca trwałość i łatwą konserwację.

Silka

Zalety Sika ComfortFloor®

  • Stylowe powierzchnie i wzory zapewniają swobodę projektowania
  • Miękka, ciepła i komfortowa powierzchnia Sika ComfortFloor®
  • Trwała i solidna
  • Niestandardowe systemy
  • Doskonała akustyka
  • Higieniczne, łatwe w czyszczeniu
  • Zdrowa jakość powietrza w pomieszczeniach
  • Certyfikaty budownictwa ekologicznego
  • Zrównoważenie i niskie koszty cyklu życia

Stylowe powierzchnie i wzory zapewniają swobodę projektowania

Ciągła, układana w postaci płynnej posadzka jest bezspoinowa i dostępna w nieograniczonej gamie kolorów, co zapewnia pełną swobodę projektowania. Możliwe jest uzyskanie powierzchni monochromatycznych, posypanych płatkami, wielokolorowych, a nawet artystycznych wzorów w różnych kolorach. Wybrane systemy Sika ComfortFloor® pozwalają na naniesienie na posadzkę wzorów, co zapewnia wyjątkowe efekty wizualne. Można też zastosować kolory firmowe lub posadzki dopasować kolorystycznie do ścian - możliwości aranżacyjne są nieograniczone.

Silka kolory

Trwała i solidna

Sika ComfortFloor® są stosowane w obszarach o dużym natężeniu ruchu w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej, szkołach i szpitalach, i doskonale sprawdzają się w tak trudnych warunkach. Ze względu na swoją sprężystość, są odporne na zużycie i zarysowania. Posadzka stanowi mocną, bezspoinową barierę zabezpieczającą konstrukcję przed wodą i chemicznymi środkami czyszczącymi. A wyeksploatowane powierzchnie, można łatwo przemalować, tak aby wyglądały jak nowe.

Niestandardowe systemy

Dzięki różnym systemom Sika ComfortFloor®, można wybrać najbardziej odpowiedni system do każdego obszaru zastosowania, np. miękka wersja na posadzkę fizjoterapeutyczną lub twarda na korytarz, po którym jeżdżą łóżka szpitalne. Powierzchnia pozostaje taka sama, tylko warstwy systemu są dostosowane do wymagań. Wierzchnią warstwę uszczelniającą również można dostosować do potrzeb np. antypoślizgowa powierzchnia w mokrych pomieszczeniach lub wyjątkowo trwała i odporna na chemikalia przezroczysta warstwa ochronna w szkolnym korytarzu.

Silka kolory

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia