Deski tarasowe egzotyczne i europejskie

Nasza firma NATUR WOOD wykonuje tarasy głównie z drewna egzotycznego, które jest najtrwalszym materiałem. Taras wykonany z takiego drewna przetrwa do pięćdziesięciu lat w dobrej kondycji. Deski z drewna egzotycznego są odporne na działanie wilgoci i korozji biologicznej.

Drewno egzotyczne  idealnie nadaje się do zewnętrznych zastosowań takich jak tarasy, balkony, obrzeża basenów, ścieżki w ogródkach, jak również w innych pomieszczeniach: saunach, klubach fitnes, centrach odnowy biologicznej itp.

 

 

Deski tarasowe

 

 


Deska tarasowa Bambus

Deska tarasowa Bangkirai

Deska tarasowa Garapa

Deska tarasowa Jesion Termo

Deska tarasowa Lapacho

Deska tarasowa Rose Cumaru

Deska tarasowa Sosna

Deska tarasowa Tigerwood

Deska tarasowa Yellow Cumaru

 

 

Elementy tarasowe płytkowe (podłogi modularne).

Przy projektowaniu ogrodów, tarasów, balkonów, patia, ogrodów zimowych, saun, łazienek oraz wokół basenów zastosowanie eleganckich o ciepłym kolorze elementów systemu zatrzaskowego dają możliwość tworzenia dowolnych kompozycji bez konieczności użycia narzędzi, które można dowolnie zmieniać lub demontować.

Montaż elementów płytkowych powinien odbywać się na równych i utwardzonych powierzchniach. Łączenie płytek dokonuje się poprzez zatrzaski na brzegach plastikowych baz. Podkład plastikowy wykonany jest z tworzywa o podwyższonej wytrzymałości z ultrafioletowym zabezpieczeniem. Nie zaleca się demontażu elementów w temperaturze poniżej minus 30 stopni Celsjusza. Maksymalnie plastik wytrzymuje temperatury powyżej 100 stopni. Elementy można ciąć piłką ręczną.

Tarasy modularne dostępne są w dwóch gatunkach:

  • Ipe (Lapacho)-Ameryka Pd.
  • Merbau-Azja

 


Konstrukcja tarasu z drewna egzotycznego Lapacho Ameryka Pd.

Podłogi
drewniane

Listwy
przypodłogowe

Chemia